O GVF

Nasza firma powstała z pasji do tworzenia pięknych i wysokojakościowych dzianin. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży włókienniczej wiemy jak ważne jest dbanie o najmniejszy szczegół na każdym etapie produkcji wyrobów dziewiarskich.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a klient jest dla nas partnerem. Naszym celem jest stała współpraca z odbiorcą, dlatego pracę traktujemy poważnie i odpowiedzialnie. Cenimy i lubimy swoich klientów – to oni nas inspirują i mobilizują do działania.

Nie boimy się trudnych zleceń – widzimy w nich wyzwania, które z pasją chcemy realizować.

Współpracujemy wyłącznie z dostawcami posiadającymi odpowiednie certyfikaty na wszystkie swoje surowce. Używamy przędz bawełnianych, poliestrowych, wiskozowych, lycry oraz innych przędz elastomerowych. Wykonujemy także dzianiny z bawełny organicznej i bambusowej.

W naszym asortymencie znajdą Państwo:
- Interloki,
- Dzianiny bambusowe oraz organic cotton,
- Singiel w różnych mieszankach przędz,
- Dres z włóknami elastomerowymi, z poliestrem,
- Wiskozę w różnych gramaturach,
- Lacostę, także z włóknami elastomerowymi,
- Akademik o różnych składach i fakturach,
- Dzianiny fantazyjne,
- Drukowane,
Oraz wszelkiego rodzaju dodatki typu:
- Ribb,
- Ściągacz,
- Plisy i kołnierze.


Produkowane przez nas rodzaje dzianin znajdują różnorodne zastosowanie zarówno w odzieży niemowlęcej, dziecięcej, młodzieżowej, jak i damskiej, męskiej oraz w asortymencie sportowym i bieliźnie. Proponujemy nowości zgodne ze światowymi trendami prezentowanymi w Paryżu.
Szczególną uwagę przykładamy do parametrów dzianin. Ważna jest dla nas kurczliwość, delikatny chwyt oraz trwałość i powtarzalność kolorów.
W naszej firmie nie boimy się innowacyjności. Starając się o jak najlepszą realizację zleceń poszukujemy nowocześniejszych technik wyrobu dzianin oraz nowych mieszanek surowcowych. Posiadamy również stałe kontrakty z największą farbiarnią w Polsce. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz doskonałe rezultaty naszych partnerów biznesowych sprawiają, że znajdują oni uznanie wśród wielu renomowanych europejskich firm odzieżowych.
W przypadku dzianin drukowanych mają Państwo możliwość realizacji własnych wzorów lub wybrać szablon z naszej bazy druków.
Oferowane przez nas produkty spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa  i  jakości, na które posiadamy stosowne zaświadczenia i certyfikaty.
Wizytówką naszej firmy są wszyscy nasi współpracownicy, bo GVF to, przede wszystkim, tworzący ją ludzie. Zgrany zespół to podstawa profesjonalnego i terminowego wykonywania zobowiązań. Chcemy, by każdy klient czuł się pewnie składając u nas zamówienie, dlatego nasi handlowcy zawsze są chętni do bezpośredniego kontaktu z Państwem.   
Rozumiejąc zasadę, że sukces osiąga się tylko poprzez ciężką i rzetelną pracę, staramy się wykonywać ją fachowo i odpowiedzialnie.
Jesteśmy firmą produkującą najwyższej jakości wyroby dziewiarskie. Jesteśmy elastyczni jak nasze dzianiny ;) Tworzymy z pasją dla pasji!